LMK10LUU лінійний різьбовий підшипник фланця
8 в наявності
Внутрішній діаметр підшипника 10mm
Зовнішній діаметр 19 мм
Висота 55 мм
База 30мм * 30мм
Кріпильні отвори М4
Зовнішній діаметр 19 мм
Висота 55 мм
База 30мм * 30мм